Červenec 2017

nevergiveup

31. července 2017 v 14:42 | Eterńity |  Trashtalking
Vážně mě to sere.
Jsem strašně líná, neudělám maturitu ze dvou předmětů, na které jsem se jako jediné paradoxně učila. A na ty dva, co jsem se totálně vyjebala, jsem udělala. What the heck is this.
No ale, abych se dostala k tomu, co jsem si sem chtěla napsat. Jsem líná se učit, vím to, jakože, občas se na to podívám, ale nemužu se za boha donutit se to učit. Na jednu stranu si řikám "kurva neser na to, když to posereš, zas bude všechno, co jsi chtěla v hajzlu", ale pak, muj mozek udělá boom a nic se nestane, jak kdyby mi bylo všechno jedno. Věnuju tomu strašně málo času, hlavně mi přijde, že na to ani čas nemám, všechno mi přijde zajímavější, dokonce i psaní debilních sraček na blog. No.
Jdu se zabít, vážně. :-)
Ale ne, zase lepší než na to jebat úplně, furt na to aspoň koukám, ale stejně mě to sere, že se nemužu prostě hecnout a sedět u toho prostě třeba celý den. Jsem fakt hovňous.
Jo a dneska jsem si dokonce uklidila pokoj, to nechápu, protože já si jakože neuklízím, prostě mi to přišlo jako dobrá výplň času, když jsem vstala a mžourala po tom svým malinkým pokoji. Zaprášeným pokoji. Asi byl můj mozek už znechucenej a tak moje ruce nějak samy začly uklízet. HAHA. Jo, kurva třeba jsem robot, jsem naprogramovaná prostě, to by byla docela fun. No nevím, jsem hroznej zpíčiflus, asi se pujdu sebrat a PODÍVAT SE na ten ZEMĚPIS. Anebo si pujdu zahrát Lolko???
Dopiči.


First time

31. července 2017 v 14:19 | Eterńity |  Trashtalking
Nebudu tu k nikomu mluvit, neplánuju to.
Vždycky jsem chtěla mít nějaké místo, kam se vypsat. Teda, párkrát už jsem blog měla, ale většinou to byla katastrofa, protože mi bylo možná sotva deset a psala jsem vypatlátorem.
Zabila bych se za to.
Tohle bude takový moje secret místečko na můj tok myšlenek a emocí. Nic víc, nic míň. Zjistila jsem totiž, teda, není to žádná novinka, že se mi po tom trošku uleví. Alespoň trošku. Většinou je mi hrozně na nic, nic mě nenaplňuje a jsem hrozně líná a nejraději bych pořád spala. Ale tak to má víc lidí. Ale mě ostatní lidi nezajímají, já chci dělat něco pro to, aby se to zlepšilo, abych nepřežívala svůj život. Zní to fakt cringe, když to takhle píšu.
Holy shit, cringuju sama sebe.
No prostě, budu sem psát sračky, absolutní nesmysly, tohle si nechám jako úvodní článek, zatím asi nejlepší jaký jsem kdy napsala. Kappa.