Nobody

29. března 2018 v 22:17 | Eterńity |  Trashtalking
Právě jsem se nachytala, jak sedím u počítače a dokolečka naklikávám "nová karta", ale vlastně nikdy nic nevyhledám. Dobrej bullshit, ne? Absolutně netuším, co dělat, tím samozřejmě nemyslím dneska, myslím tím celej můj prozatimní život. Neudělala jsem za svůj život nic, kromě toho, že jsem dochodila školu. Ecks Dee. Nepočítám to, že už si automaticky jdu pustit pár her na LoLku, problém je, že nesnáším prohrávání a jakmile prohraju, tak se mi to zase hrát nechce. A ještě ke všemu nemám s kým. To je fakt v piči tohleto. Stačila by mi jediná zkurvená věc, co by mě bavila nebo ... Idk, kdybych aspoň měla nějaký kamarády, tpč, asociálek. Nevím, já si pořád stěžuju a každej mi cpe, tak s tim něco udělej, tak si ty kamarády najdi, dík to fakt pomáhá. Najednou se ve svým životě začnu mít ráda, začnu mluvit s lidma a budu je oslňovat svým šarmem a humorem. No way. Takhle to fakt nefunguje, je mi líto, prostě asi zůstanu negativním hovnem už napořád. Kromě toho, že si semnou občas pokecá brácha nebo máma si přijdu jak v nějaký bublině, kde jsem totálně sama a nemůžu se z ní dostat. Nejhorší na tom je právě to, že když nemáte co dělat, tak je to tak trojásobnější, protože se začnete soustředit na ty myšlenky, co vám proudí hlavou a chcete všechno hrozně změnit. Ale jak??? No, toho jsem se ještě nedobádala, jediný co mě od toho vytrhuje je psaní, že se prostě vypíšu a píšu to, co mi přijde na mysl. Takže samé nesmysly. Přijde mi aspoň, že něco dělám. Kdybych uměla zaměstnat svůj mozek na dýl jak 45 min , co trvá průměrná hra lolka, bylo by to fakt super. Nebo kdybych si aspoň mohla s někým povídat, to by bylo fajn, místo toho si tu literally kecám pro sebe. Dopiče, to je fakt sad. Co mám dělat, pomoc???????????
 


Komentáře

1 Nikola Nikola | Web | 29. března 2018 v 22:29 | Reagovat

Jééé když si vzpomenu na moje telecí léta u lolka, to bylo skoro dva roky co jsem u toho seděla a žila touhle pro mě v tu dobu realitu. Mě asi v závěru nejvíc pomohlo to, že jsem u toho docela dost nakynula a jednoho krásného dne jsem si řekla a dost, takhle to dál nejde. Lolko jsem odinstalovala a už 4rokem se k němu nevrátila. Začala jsem cvičit, jezdit do posilovny kde jsem si našla super nový přátele a rozjela to aspoň takhle, zkus vyrazit ven. Na posranou diskotéku nebo něco takovýho, někde tě to určitě bavit bude... :-) Nebo nějakou aktivitu a koníček kde je dost lidí, aby se tam ty kamarádi dali sehnat.

2 neverending-trash neverending-trash | 29. března 2018 v 23:10 | Reagovat

[1]: Ahoj, díky za reakci, každopádně mi není 15, aby mě uspokojila kdejaká diskotéka, nepojedu na diskotéku a už vůbec né sama, takový časy už mám za sebou. Každopádně se divím, že sem někdo vlezl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama