Duben 2018

Cynical

10. dubna 2018 v 21:00 | Eterńity |  Bad mindset
Meh. Life sux


CO-TO-JE ?????????

10. dubna 2018 v 18:45 | Eterńity |  Trashtalking
Ok, jsem celkem danza kuduro, jakože done, nevim proč řikám danza kuduro, jsem retardovaná. Idk, začala jsem chodit do práce, sice se teprve zaučuju, ale už teď mě to nebaví. S vystudovaným gymplem a nějakým flákem papíru, co s tim jako mám dělat, co pls.
Rozhodla jsem se!!!!!!!!!!!!!! ŽE ABYCH PŘEKONALA SVÝ VĚČNÝ OVERTHINKOVÁNÍ a samotu ofc, tak začnu chodit do práce, stejnak jsem jakože kinda musela. Říkám si, jestli mi to třeba pomůže, že se zaměstnám a nebudu přemýšlet tak moc, teda spíš poslouchat svoje myšlenky, co se mi honí hlavou a zároveň na ně reagovat.
Zaučuju se na servírku, řikám si oke, něco novýho, naučim se něco, haHAAAAAAAAAAAAAAAAA. Těsně vedle, zatím jsem se naučila dělat kafe v nějakým kávovaru, "naučila" (za dvě minuty) a pak jsem uklízela. Such wow, to dělám doma hele běžně, se mě zeptá jestli umím vytírat podlahu, excuse me, nejsem dement???? No možná trochu jsem, ale ještě celkem schopnej dement si myslím. No tak si tak jako v tý práci vytírám, luxuju a otírám hajzly a řikám si what the hell is dis life about. O ničem a asi mi to nikdo nikdy už z hlavy nevytluče, děláme něco, co stejnak dělat nechcem nebo nás to nebaví. Nejvíc mě serou prachy, proč se nemůže jako platit naturáliema??????????? Zkurvený peníze, nemáš peníze, jseš nicka a spi si pod mostem debile. Strašná omezenost, chtěla bych se rozepsat víc ale jsem tak t r i g g e r e d, že na to seru.
Zejtra tam jdu zas, to bude super, vyluxuju doma, vyluxuju v práci.
Spíš sebe brzo vyluxuju, zaluxuju nebo odluxuju. HAHAHAH, jo.
Idk..